Moderni odontologijos klinika Kaune | Žaliakalnio dantų klinika
321
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-321,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Apie mus

Žaliakalnio dantų klinika

Moderni odontologijos klinika Kaune, miesto širdyje žaliakalnyje. Įsikūrusi prie pat LSMU ligoninės lengvai pasiekiama iš visų miesto vietų. Mes siekiame aukščiausios kokybės, dirbame su naujausiais įrengimais, užtikrinančiais gydymo tikslumą, bei kokybę. Norime suteikti galimybę šypsotis už patrauklią kainą. Klinikoje dirbantys specialistai nuolat tobulina savo žinias respublikiniuose ir tarptautiniuose seminaruose. Žaliakalnio odontologijos klinika Kaunea rūpinasi tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų sveikata ir gali pasiūlyti šias paslaugas:

papuošalų dėjimą

estetinį plombavimą

implantacijos procedūrą

Mūsų tikslas padėti, todėl skubiais atvejais stengiamės priimti tą pačią dieną.

Odontologijos klinika Kaune

„GF Medlizingas“

Žaliakalnio dantų klinikoje galite už visas paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai iki 15 000 eurų su „GF Medlizingas“ paslauga! Paslauga teikiama kartu su partnere UAB „General Financing“.Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų.

 

Pirkti išsimokėtinai su „GF Medlizingu“ verta, nes:

finansuojama pirkinio kainą nuo 50 iki 15 000 Eur;

galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 84 mėn.;

pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių;

pirkdami prekę/paslaugą išsimokėtinai iš karto tapsite prekės/paslaugos savininku;

galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.

Registruokitės konsultacijai Tel. +370 699 84993 arba užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime