Covid-19 - Žaliakalnio dantų klinika
949
page-template-default,page,page-id-949,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Covid-19

INFORMACIJA PACIENTAMS KAIP ELGTIS KLINIKOJE

 

1. Atvykus į kliniką, rekomenduojame laukti automobilyje arba lauke.
2. MB „Žaliakalnio dantų klinika“ darbuotojai pakvies Jus telefono skambučiu užeiti į kliniką.
3. Jums bus matuojama kūno temperatūra bekontakčiu termometru, duomenys bus fiksuojami asmens ambulatorinėje kortelėje bei epidemiologinėje deklaracijoje („pacientų anketose“).
4. Į patalpas galima įeiti tik su burną ir nosį dengiančia veido kauke, kurią nusiimti galima tik leidus gydytojui odontologui.
5. Įėjus į kliniką, dezinfekuoti rankas, apsiauti antbačius ir vėl dezinfekuoti rankas.
6. Bus pildoma epidemiologinė deklaracija (anketa), bus pateikti klausimai tie patys, kurie buvo pateikti telefoninio pokalbio metu. Už Jus pildys personalas, pasirašydami, stenkitės neliesti dokumento. Dezinfekuokite rankas prieš pasirašant ir po.
7. Į kabinetą iškviesime, duris atidarys ir uždarys klinikos personalas (venkite rankenų ir pan. lietimo). Kabinete dezinfekuoti rankas įėjus ir išeinant.
8. Privalomas burnos skalavimas prieš odontologines procedūras (personalas paduos).

 

Saugokime vieni kitus!