Dantų implantai - Žaliakalnio odontologijos klinika Kaune
396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-396,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Dantų implantacija

Dantų implantai labai išplėtė šiuolaikines odontologijos galimybes ir kai kuriose situacijose yra nepakeičiami.
Danties implantas – tai danties šaknies pakaitalas. Jis gaminamas iš ypač tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio) ir primena nedidelį varžtelį. Atstatinėjant prarastą dantį, “varžtelis” chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį, o prie jo tvirtinama dirbtinė danties karūnėlė.Pacientai, kurie labai gerai prižiūri savo naujuosius dantis, implantais gali džiaugtis visą gyvenimą.
Dantų implantai naudojami atstatyti tiek vieno danties ar net visų dantų praradimo atveju.
Tinkamai atlikti implantavimo darbai užtikrins lengvą kramtymą, raiškesnę kalbą ir žinoma aukščiausius estetikos reikalavimus. Visa tai įmanoma pasiekti tik su aukščiausios kokybės dantų implantais. Mūsų klinikoje naudojami aukščiausios kokybės šveicariški STRAUMANN implantai.
Šiai dienai apie 97% implantų prigyja ir tarnauja ilgą laiką STRAUMANN siūlomi implantacijos ir protezavimo sprendimai patvirtinti daugiau kaip 3000 nepriklausomų mokslinių tyrimų ir publikacijų, parengtų per pastaruosius 30 metų.
Implantų gamintojas STRAUMAN suteikia kokybės,bei viso gyvenimo garantiją visame pasaulyje visiems savo pagamintiems implantams.

Dantų implantacijos privalumai:

 

Netekus bent vieno danties, kaimyniniai dantys skverbiasi į tuščią zoną, pradeda vykti kaulo atrofija. Priešais tuščią vietą esantis dantis netenka atramos, todėl dažnu atveju išilgėja- apsinuogina šaknis, nes jis tiesiog išlenda iš alveolės. Taigi įvyksta sąkandžio deformacija. Labai svarbu nedelsti ir kuo greičiau atstatyti ir užpildyti netekto danties vietą.

Picture1

Protezuojant dantis (darant tiltinius protezus) neretai paaukojami  sveiki dantys. Juos paprasčiausiai tenka nušlifuoti ,nes reikia  fiksuoti tiltelį. Nušlifuotas dantis dažnai  pasidaro jautrus, gali pradėti skaudėti, tenka jį gydyti.  Naudojant dantų implantus to išvengiama.

Netekus daug dantų, dėl žandikaulio kaulo  nykimo  stebimi pokyčiai veide. Dėl žandikaulio kaulo atrofijos keičiasi veido profilis, žmogus atrodo senesnis. Neigiamų pokyčių žandikaulyje nesustabdo  išimami ar neišimami protezai, o dantų implantai leidžia sustabdyti  kaulo nykimą. Žinoma dantis galima atstatyti ir praėjus 15 metų po jų netekimo, tačiau kuo ilgiau delsiama, tuo didesnė gydymo kaina, bei trukmė, dėl patirtų žandikaulio kaulo, sąkandžio pokyčių.

Picture2

Sėkmingai prigijęs ir tinkamai prižiūrimas dantų implantas nesukelia jokio nepatogumo kramtant maistą, kalbant. Jis leis jums pamiršti ankščiau buvusias problemas ir daug metų jums tarnaus lyg nuosavas dantis.

 

Įprastai praėjus trims mėnesiams po implantacijos gijimo galvutė ant implanto užsukama ir tuomet pradedamas protezavimas ant implanto. Taigi nauju dantimi galėsite puikuotis vidutiniškai po 4 – 5 mėnesių. Žinoma ir čia gijimo ir protezavimo laikas gali skirtis priklausomai nuo individualios situacijos. Jei implantacija atliekama priekinėje dantų srityje, pacientas po iprocedūros paleidžiamas su laikinu protezu.

Picture3

Dantų implantų priežiūra:

 

Dantų implantai prižiūrimi visiškai taip pat, kaip Jūsų tikri dantys: kasdieniu dantų valymu dantų šepetėliu ir pasta, bei tarpdančių siūlu. Reikėtų pabrėžti, jog reguliarūs vizitai pas gydytoją odontologą bei burnos higienistą yra rekomenduojami siekiant išlaikyti ilgalaikę burnos ertmės sveikatą ir higieną. Turint vieną ar daugiau dantų implantų profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti bent kartą į pusę metų.

Picture4

Registruokitės konsultacijai Tel. +370 699 84993 arba užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime