Implantaciją straumann implantais - Žaliakalnio dantų klinika
583
post-template-default,single,single-post,postid-583,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Implantaciją straumann implantais

Dantų implantai

Implantaciją straumann implantais

Dantų implantai labai išplėtė šiuolaikines odontologijos galimybes ir kai kuriose situacijose yra nepakeičiami.
Danties implantas – tai danties šaknies pakaitalas. Jis gaminamas iš ypač tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio) ir primena nedidelį varžtelį. Atstatinėjant prarastą dantį, “varžtelis” chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį, o prie jo tvirtinama dirbtinė danties karūnėlė.Pacientai, kurie labai gerai prižiūri savo naujuosius dantis, implantais gali džiaugtis visą gyvenimą.
Dantų implantai naudojami atstatyti tiek vieno danties ar net visų dantų praradimo atveju.
Tinkamai atlikti implantavimo darbai užtikrins lengvą kramtymą, raiškesnę kalbą ir žinoma aukščiausius estetikos reikalavimus. Visa tai įmanoma pasiekti tik su aukščiausios kokybės dantų implantais. Mūsų klinikoje naudojami aukščiausios kokybės šveicariški STRAUMANN implantai.
Šiai dienai apie 97% implantų prigyja ir tarnauja ilgą laiką STRAUMANN siūlomi implantacijos ir protezavimo sprendimai patvirtinti daugiau kaip 3000 nepriklausomų mokslinių tyrimų ir publikacijų, parengtų per pastaruosius 30 metų.
Implantų gamintojas STRAUMAN suteikia kokybės,bei viso gyvenimo garantiją visame pasaulyje visiems savo pagamintiems implantams.