Myobrace kapos | Ortodontinis gydymas Maobrace prietaisais
426
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-426,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Ortodontinis gydymas MYOBRACE prietaisais

Šis ortodontinis gydymas nuo tradicinio skiriasi, tuo,kad pradedamas anksti ir nenaudojant breketų, beto yra žymiai pigesnis. Tradicinė ortodontija orientuota į dantų stumdymą, tuo tarpu gydymas MYOBRACE prietaisais keičia sąkandį, šalindamas blogus įpročius, kurie ir sukelia dantų susigrūdimą.

MYOBRACE kapos – prietaisai tik stiprina minkštųjų audinių raumenis bei koreguoja žalingus įpročius. Gydymą galima pradėti:

labai ankstyvame amžiuje 3-5 metų vaikams (pieninio sąkandžio periode); 5-10 metų vaikams (mišraus sąkandžio periode);

10-15 metų ( ankstyvo nuolatinio sąkandžio periode),

pacientams nuo 15 ir daugiau metų (suaugusiems nuolatinio sąkandžio periode).

Susigrūdę dantys neatsiranda iš niekur, jie yra simptomas ir įspėjantis ženklas,kad vaiko žandikauliai ir veidas vystosi netaisyklingai. Po daugiau nei 25 metų intensyvių tyrimų MYOFUNCTIONAL

RESEARCH CO. (MRC) kompanija įrodė, kodėl tiek daug vaikų turi susigrūdusius dantis. Pagrindinės priežastys- žalingi vaiko įpročiai, kvėpavimas per burną, netaisyklingas ryjimas, derinyje su liežuvio, skruostų, lūpų raumenų veikla. Norint išvengti didelių problemų ateityje, šie žalingi įpročiai turi būti gydomi kuo ankščiau.

Naudojant MYOBRACE sistemą yra skatinamas natūralus, genetiškai apibrėžtas, vaiko vystymasis, pagerinama bendrą veido išvaizdą ir smagu,kad šis interaktyvus gydymo metodas paskatina vaikus jaustis atsakingais už jų pačių žalingų įpročių pašalinimą.

MYOBRACE kapos yra nešiojami vieną valandą dienos metu, atliekant įprastus užsiėmimus, bei nakties miego metu.

Daugiau informacijos www.myobrace.com

Registruokitės konsultacijai Tel. +370 699 84993 arba užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime